Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada babaya asi gelmek

Rüyada babaya asi gelmek

Rüyada babaya asi gelmek daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, kişinin afiyette, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, beğenilen işlere imza atacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada babaya asi gelmek gördüyseniz:

  • Kaybedilmiş savaşların hesabını yapıp, ölüyü diriltmek peşinde koşmaktan vaz geçmelisiniz.

Rüyada babaya asi gelmek üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada babaya asi olmak kendisini çok huzurlu hissedeceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, onların başarıları ile övüneceğine işarettir.

Rüyada anneye asi olmak mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına ve imkânlarının daha geniş hale geleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Rüyada baskasina asik olmak çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ünlüye asik olmak elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, sürekli sorunlar ile meşgul olacağına, problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada asi nehrini görmek kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, korkularının üzerine gideceğine, zor zamanlar ve musibetler ile karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada ölmüş babasının geldiğini görmek sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına inanılır.

Rüyada ölmüş babanın eve geldiğini görmek malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments