Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşını yemek yerken görmek

Rüyada arkadaşını yemek yerken görmek

Rüyada arkadaşını yemek yerken görmek aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına ve herhangi bir iş için bir karar vereceği zaman oturup uzun uzun düşüneceğine, bir sebeple kendisi ile tartışılacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, zorlukların aşılacağına, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına, büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşını yemek yerken gördüyseniz:

  • Duygusal tepkiler vermeniz durumunda istediğinizi elde etmeniz zorlaşabilir.

Rüyada arkadaşını yemek yerken görmek çok başarılı olunacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşını çikolata yerken görmek başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine ve ondan sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına, belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına işarettir.

Rüyada arkadaşla bir yere gitmek çok büyük ve üzücü haberler alınacağına, bu haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, mutlu olacağına, kendisini iyi hissedeceğine, çalışma ortamında huzurunun bozulacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının avret yerini görmek sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, yenileceğine, şifa bulacağına, kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine delalettir.

Rüyada arkadaşımla bir yere gitmek epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşlarla bir yere gitmek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada arkadaşının mahrem yerini görmek başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşının yere düştüğünü görmek hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.