Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşını hamile duymak

Rüyada arkadaşını hamile duymak

Rüyada arkadaşını hamile duymak gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşını hamile duymak gördüyseniz:

  • Uzun vadeli bir konu çözüm bekliyor olabilir.

Rüyada arkadaşın hamile olduğunu duymak hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu duymak güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, çekilen acıların unutulacağına, zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşını hamile duymak onun tarafından iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına yorulur.

Rüyada bir arkadaşının hamile olduğunu duymak mutluluğa giden yolu bulacağına, aile içinde geçim derdinin olmayacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine işarettir.

Rüyada arkadaşını hamile olduğunu duymak hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine, Allah’ın hayırlı ve güzel kullarından olmayı başaracağına delalettir.

Rüyada kızını hamile duymak işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, pek az kazanç getireceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini hamile duymak çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve rüya sahibinin güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine delalettir.

Rüyada hamile birinin doğum yaptığını duymak gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.