Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşından kıyafet almak

Rüyada arkadaşından kıyafet almak

Rüyada arkadaşından kıyafet almak kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına, zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, o kimseyle eskisinden çok daha yakın bir ilişki kurulacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşından kıyafet almak gördüyseniz:

  • Kendinizi bazı alevlenmiş konuların tam ortasında bulabilirsiniz.

Rüyada arkadaşını kırmızı kıyafetle görmek büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşından kıyafet almak elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, bu yüzden bir dönem üzüleceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada arkadaşını beyaz kıyafetle görmek zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşını asker kıyafetiyle görmek yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, haramdan ve zinadan uzak duracağına yorulur.

Rüyada arkadaşını siyah kıyafetle görmek rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, ticarette şansının yaver gideceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının kıyafetini giymek işlerinin bozulacağına, hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölüyü yeşil kıyafetle görmek kinin ve nefretin son bulacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı yorulur.

Rüyada halk oyunu kıyafeti görmek sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, yaşanan kötü olayların çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments