Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşına ayakkabı vermek

Rüyada arkadaşına ayakkabı vermek

Rüyada arkadaşına ayakkabı vermek rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, bu sayede hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşına ayakkabı vermek gördüyseniz:

  • Daha çok göz önünde olmaya başlayabilirsiniz.

Rüyada arkadaşının yeni ayakkabı giydiğini görmek sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, hayallerine kavuşacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşına ayakkabı vermek rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, boğazından ve lüksünden kısmak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının topuklu ayakkabı giydiğini görmek zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşının ayakkabı aldığını görmek iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına işarettir.

Rüyada arkadaşının ayakkabısını giymek geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına, maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına alamet eder.

Rüyada arkadaşına ayakkabı almak kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, iş konusunda da istenilen başarıların elde edileceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşının ayağında ayakkabı görmek maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, hayalperest bir kişi  olunması sebebiyle bu konuyla ilgili bir işe girileceğine, gelir kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşından ayakkabı almak sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, evi yoksa ev alacağına, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments