Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arabanın üzerine çıkmak

Rüyada arabanın üzerine çıkmak

Rüyada arabanın üzerine çıkmak kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, kendisini kısa yoldan rahat ve lüks bir hayata kavuşturacak bir meslek edineceğine bu sayede kolay, keyifli ve eğlenceli bir yaşamı olacağına, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine yorulur.

Rüyada arabanın üzerine çıkmak gördüyseniz:

  • Anlaşmazlıklarda önceliği gene kadınlara verebilirsiniz veya aileden bir dişiyle gelişebilecek anlaşmazlıklarda dikkatli olun.

Rüyada arabanın üstüne çıkmak sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine alamet eder.

Rüyada arabanın üzerine çıkmak sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada arabanın arızalandığını görmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile bireylerinden birinin çok büyük bir hastalıktan ötürü uzun bir süre hasta yatacağına, bu yüzden aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına alamet eder.

Rüyada arabanın denize düştüğünü görmek hak yolunda hayır işleri yapacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına işarettir.

Rüyada arabanın tekerini patlak görmek müjdeli haberler alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arabanın arkasına saklanmak çalışmaların beğeni almayacağına, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye işaret eder.

Rüyada arabanın altında ezilmek zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada arabanın hasar görmek hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, kırılan umutların tekrar filizleneceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.