Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arabamı satmak

Rüyada arabamı satmak

Rüyada arabamı satmak rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına ancak durumunun düzeleceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına alamet eder.

Rüyada arabamı satmak gördüyseniz:

  • Sizi iyi şeyler yapmanız için ikna etmeye çalışan kişi sayısı artabilir.

Rüyada araba satmak hayal ettiği bazı şeylere hiçbir sorun yaşamadan kavuşacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı araba satmak işlerinde birçok sorun yaşadıktan sonra büyük maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekeceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, hidayete ereceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına işarettir.

Rüyada arabayı satmak yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, kendisine çok büyük zarar veren durumların sona ereceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada arabasını satmak sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, geçim derdine düşeceğine, kazancını bu kişiden elde edeceğine, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına inanılır.

Rüyada ev araba satmak aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, insanlarla uyumunun artacağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine işarettir.

Rüyada beyaz araba satmak eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, hayat içinde karşılaşacağı bütün zorlukları ortadan kaldıracağına, kendisini çok rahat ettirecek bazı projeler ortaya koyacağına rivayet eder.

Rüyada kendi arabasını satmak bazı iş birlikleri yapacağına, sorunların adım adım da olsa çözüleceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına, sermayesinin boşa gideceğine inanılır.

Rüyada arabamı satmak uzun bir süreden beri muzdarip olduğu hastalıktan kurtulacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, bazı sorunlarla uğraşılacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments