Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada anneye su içirmek

Rüyada anneye su içirmek

Rüyada anneye su içirmek her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, sıkıntılarını aşacağına, kurulu düzenin yıkılacağına, sorunlarından kurtulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, kazancının tükenmeyeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada anneye su içirmek gördüyseniz:

  • İlgilendiğiniz konularda ise, ambalajdan ziyade içeriğe önem verin.

Rüyada anneye su içirmek onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş anneye su içirmek saygın biri haline geleceğine, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada annenin su içtiğini görmek ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada annesini sigara içerken görmek çıkmaza gireceğine, elindeki malların gideceğine, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına alamet eder.

Rüyada sigara içerken anneye yakalanmak hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, tartışmaların son bulacağına, yaşanılan semtte ya da iş hayatında bir dedikoduya malzeme olunacağına, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine yorulur.

Rüyada annesinin içki içtiğini görmek maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına işaret eder.

Rüyada anneyi sigara içerken görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, başarılarının daha fazla kişi tarafından takdir edileceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada annemi sigara içerken görmek işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, aile hayatında çok sevdiği kişilerden birinin çok acı bir haberini alacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments