Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada annesinin dövüldüğünü görmek

Rüyada annesinin dövüldüğünü görmek

Rüyada annesinin dövüldüğünü görmek olmadık bir sebepten ötürü sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, kariyerindeki değişimin hayırlı olacağına, makbul olan mallardan alın terinin ve emeklerinin karşılığında hak ettiği şekilde nasipleneceğine, güç ve kudret kazanacağına, üzüldüğü konularda büyük bir ferahlama ve rahatlama yaşayacağına, kişinin eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine, tatsızlıkların yaşanacağına, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada annesinin dövüldüğünü gördüyseniz:

  • Sır tutmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada ölmüş annesinin doğum yaptığını görmek çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, sadece toplumda gözden düşmekle kalmayacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine ve çok uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu şeyleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına inanılır.

Rüyada üvey anneyi hamile görmek alınan yardımların pek yarar sağlamayacağına, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada annesini öpmek işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gideceğine, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına delalet eder.

Rüyada annesini hamile olduğunu görmek kolaylığa kavuşacağına, dış ticarete atılacağına, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen baba ve anneyi görmek mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, çok sevineceğine ve heyecanlanacağına, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada annesinden altın almak işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına inanılır.

Rüyada ölmüş anneyle yatmak bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine, huzur içinde yaşayacağına, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine yorulur.

Rüyada annesiyle helalleşmek neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, geleceği ile ilgili olarak doğru kararlar alacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
şeyma

rüyamda annemin dövüldüğünü gördüm amcam tarafından ne anlama geliyor