Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada amcasının hasta olduğunu görmek

Rüyada amcasının hasta olduğunu görmek

Rüyada amcasının hasta olduğunu görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, evlerine dünürcü geleceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına, zalim ve kötü kişiler ile büyük tartışmalar yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada amcasının hasta olduğunu gördüyseniz:

  • Elinizdeki parayı sizin için çok gerekli birşeye yatırma imkanıyla karşılaşacaksınız.

Rüyada amcasının hasta olduğunu görmek zamanla daha çok para elde edeceğine, değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada amcayı hasta görmek anne babaya müjde verileceğine, çevresindeki kişilerden yana hayırsızlık göreceğine, sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada hasta amca görmek birikim yapılacağına, sorun yaşadığı kişilerle arasını düzeltmesi için önayak olunacağına, önemli ve saygın birinden yardım alacağına delalettir.

Rüyada ölmüş amcasının oğlunu görmek kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, deyim yerindeyse paraya ve mala tapar olacağına, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada amcanın oğlunu görmek uzun zamandan beri yapılan çalışmalarda ortaya çıkan sıkıntıların sona ereceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, yaptığı işlerin küçümseneceğine yorulur.

Rüyada yaşlı amcanın elini öpmek işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına, rüya sahibinin aksiliklerle ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına işarettir.

Rüyada vefat etmiş amcayı görmek çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada amcamın mezarını görmek engellerden kurtulacağına, ailevi meselelerde tarafsız davranacağına, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına delalet etmektedir.

Bir yorum

  1. Ruyamda amcanın hasta .olduğunu. duydum çok uzuldul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.