Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada amca dövmek

Rüyada amca dövmek

Rüyada amca dövmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, sevdiği ve değer derdiği bazı kişilerden çok büyük bir ihanet göreceğine, isteklerinin erteleneceğine, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada amca dövmek gördüyseniz:

  • Nerede olursanız olun gerek işinizde gerekse başka bir ortamda kendinizi epey huzurlu hissedeceksiniz.Bundan istifade ederek başınızı ağrıtan sorunları çözmek için herekete geçin.

Rüyada amca dövmek rahatsızlık vereceğine, bir sebeple aynı hataları sürekli tekrarlayacağına, çok büyük bir mutluluk duyacağına işarettir.

Rüyada amca kızını dövmek eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, maddi olarak rahatlayacağına ve pek çok imkân elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada amcayı dövmek geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, çok tahsilli bir kişi olacağına, insanlara yol göstereceğine delalet eder.

Rüyada amca oğlunu dövmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, her geçen gün sorunların artacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine delalet etmektedir.

Rüyada amca evi görmek geçici olarak rahatsızlanacağına, başının derde gireceğine, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş amca kızını görmek maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine, düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, insanların saygısının kazanılacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine rivayet eder.

Rüyada amca ve hala görmek çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada amcasının evini görmek tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına, onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments