Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada altın arı görmek

Rüyada altın arı görmek

Rüyada altın arı görmek artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına, problemlerinin çözüleceğine, kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, kalkınacağına, ilerleyeceğine, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın arı gördüyseniz:

  • Yardım veya önerinin dozunu kaçırmanız sizi zor durumda bırakabilir.

Rüyada altın arı görmek yeni bir yol tutulacağına, herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine inanılır.

Rüyada sinek ve arı görmek kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine, çekilen sıkıntıların bu sayede sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada dut ve arı görmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar alacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına delalet eder.

Rüyada tek bal arısı görmek işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine, sevinçten deyim yerindeyse havalara uçacağına, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada ana arı görmek kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, kişinin keyfinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arı ve yılan görmek yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına, rüya sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine delalet eder.

Rüyada arı öldürmek kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, birçok konuda daha dikkatli olunacağına ve emek veren kişilerin istediği şeyler için alınteri döküleceğine delalet eder.

Rüyada arı ısırdığını görmek neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments