Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada altın altın bulmak

Rüyada altın altın bulmak

Rüyada altın altın bulmak sorunların tamamen ortadan kalkacağına,sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, sorunlarının günden güne artacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine, huzurlu ve mutlu bir hayata ve çok hayırlı evlatlara sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın altın bulmak gördüyseniz:

  • Kendinize bile yabancı gelen kaprislerinizle çevreyi bıktırabilir, birçok anlaşmazlığa sebep olabilirsiniz.

Rüyada eski altın bulmak girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine işaret eder.

Rüyada toprakta altın bulmak ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, rahat nefes alınacağına, zorlukların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada altın bulmak ve takmak çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, daha sonra yaşayacağı bazı tatsız olaylardan yüzünden kendisini kötü hissedeceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine işaret eder.

Rüyada altın aramak ve bulmak şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada evinde altın bulmak kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, başarı kazanılacağına, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine tabir olunur.

Rüyada altın alyans yüzük bulmak bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına inanılır.

Rüyada bir başkasının altın bulduğunu görmek çok büyük sorunlar yaşayıp yakın bir zaman içerisinde çok rahatsız durumlar ile karşı karşıya kalacağına, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, verilen sözlerin tutulacağına ve rahat edileceğine işarettir.

Rüyada çöpten altın bulmak kişinin iyi hale geleceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments