Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yüksek bir tepeden düşmek

Rüyada yüksek bir tepeden düşmek

Rüyada yüksek bir tepeden düşmek el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin de ortadan kalkacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine ve çok iyi paralar kazanılacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, başının ağrıyacağına, gelirinin eksileceğine, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, koyu sohbetler edeceğine, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine yorulur.

Rüyada yüksek bir tepeden düşmek gördüyseniz:

  • Karşı cinse isteklerinizi kabul ettirebilir, hemen hemen her konuda ikna edebilirsiniz.

Rüyada yüksek bir tepeden düşmek güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek dosta, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına işaret etmektedir.

Rüyada yüksek tepeden düşmek çok güzel günler görüleceğine, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada binanın tepesinden düşmek ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına inanılır.

Rüyada tepeden suya düşmek uzun zamandan beri beklenen bir haber geleceğine ve zorlukların daha kolay şekilde aşılacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, daha çok kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tepeden aşağıya düşmek sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına ve bütün işlerin çok büyük başarılar ve çok büyük paralar getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tepe üstü düşmek art niyetli kimselerin oyununa geleceğine, ruhunun şifa bulacağına, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada tepeden düşmek iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına tabir olunur.

Rüyada tepeden aşağı düşmek aile hayatı içinde çok büyük tartışmaların ve sorunların yaşanacağına, çok kötü sonuçlar doğuracağına, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments