Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeşil tepeye çıkmak

Rüyada yeşil tepeye çıkmak

Rüyada yeşil tepeye çıkmak eşine değerli hediyeler alacağına, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, haksızlıklara uğranılacağına, sevdiği kişileri çok üzeceğine, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, elindeki zenginliğin her geçen gün daha da eriyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil tepeye çıkmak gördüyseniz:

  • Kontrolü ele almaya veya size ek sorumluluklar yüklemeye çok hevesli kişilere ödün vermemelisiniz.

Rüyada yeşil tepeye çıkmak uzun bir zamandan beri devam eden ve evlilikle noktalanacağı düşünülen bir birlikteliğin sona ereceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, can bulacağına, yaşamının tazeleneceğine alamet eder.

Rüyada yeşil bir tepeye çıkmak insanları aldatarak menfaat elde edeceğine, geçiminin yerinde olacağına, düşmanların önlerinin açılacağına, cesaretin ve özgüvenin azalacağına, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada binanın tepesine çıkmak tüm malını ve parasını sadece kendisi için harcayacağına, ona mutluluk getireceğine, ruhunu güzelleştireceğine, onu dingin, keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüksek bir tepeye çıkmak ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, itibar kazanacağına delalet eder.

Rüyada inşaatın tepesine çıkmak dertlerin yükünden kurtulacağına, kariyerinin yükseleceğine ve kişinin emrinde pek çok kişinin olacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada apartmanın tepesine çıkmak kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, küslükleri gidereceğine, bundan hayır göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada dağ tepesine çıkmak kendini Allah yolunda daha fazla amel işlemeye yoğunlaştıracağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, beklemediği kadar büyük zararlar edeceğine yorulur.

Rüyada kayanın tepesine çıkmak her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments