Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yeni doğan bebeği yürürken görmek

Rüyada yeni doğan bebeği yürürken görmek

Rüyada yeni doğan bebeği yürürken görmek durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, ekmek kapılarının kapanacağına, mülk sahibi olacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına alamet eder.

Rüyada yeni doğan bebeği yürürken gördüyseniz:

  • Siz evli bir ikizseniz iş ya da arkadaşlık ilişkileriniz nedeniyle eşinize karşı ilgisiz kalmanız ya da ona ait önemli bir şeyi unutmanız mümkündür.

Rüyada hastanede yeni doğan bebek görmek yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, hem de çok üzüleceğine, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, dileklerinin gerçekleşeceğine ve dileklerinin de tutacağına işarettir.

Rüyada yeni doğan hasta bebek görmek yorgun ve hasta hissedeceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada yeni doğan bebeği yürürken görmek aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, rahatının yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeni doğan erkek bebeği emzirmek iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına, ettiği duaların Allah katında kabul göreceğine, işlerini, yaşayacağı büyük bir sorun yüzünden kısa süreliğine ertelemek zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada yeni doğan bebek bulmak hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, yapılan işte ustalaşılacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeni doğan bebeği öpmek hedeflerinin başarıya ulaşacağına, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeni doğan bebeği görmek maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, engel tanımayan biri olacağına delalet eder.

Rüyada yeni doğan bebeğin dişini görmek gerek görürse insanların içine fitne sokacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, bir türlü kendine gelemeyeceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments