Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yemekle dolu masa görmek

Rüyada yemekle dolu masa görmek

Rüyada yemekle dolu masa görmek zenginlik sahibi olunacağına, sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, çok doğru bir yol tutulacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kendisini bu topluluğa yakın göreceğine, iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalardan bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, sevgi dolu haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada yemekle dolu masa gördüyseniz:

  • Size baskı uygulayan ya da iyi niyetinizden faydalanmaya çalışan kişiler olabilir.

Rüyada yemeklerle dolu masa görmek borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına, hanesine bolluk geleceğine tabir olunur.

Rüyada yemek dolu masa görmek kazancından başkalarına da vereceğine, kariyer planının altüst olacağına, elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yemekle dolu masa görmek rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, aralarından su sızmayacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, bu sayede kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına rivayet eder.

Rüyada yiyeceklerle dolu masa görmek barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, hayır ve bereketin artmasına, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Rüyada yiyecek dolu masa görmek aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına, uzun zamandan beri çok istediği bazı şeyleri gerçekleştirmek için işe koyulacağına yorulur.

Rüyada dolu masa görmek aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, moralinin yerine geleceğine, boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına işaret eder.

Rüyada yemek masasında oturmak sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine yorulur.

Rüyada yemek masası görmek şansının hep açık olacağına, rüya sahibinin işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments