Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada üşüdüğünü görmek

Rüyada üşüdüğünü görmek

Rüyada üşüdüğünü görmek bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, hak ve din yolunu bırakacağına, kırgınlıkların sona ereceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, ancak tüm bu sorunların ardından yeteneğe bağlı olarak bazı projeler gerçekleştirileceğine, ileride mutlu, huzurlu ve sıcak bir yuvaya kavuşacağına, tüm arzuların ve isteklerin gerçekleşeceği güce ve kudrete sahip olacağına delalettir.

Rüyada üşüdüğünü gördüyseniz:

  • Belli bir pozisyona veya duruşa yapışıp kalmamakta fayda var.

Rüyada başkasının üşüdüğünü görmek yeni kapılar açılacağına, kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da azalacağına işaret eder.

Rüyada yatakta üşümek daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına, ancak kendisini daha sonra toparlayacağına, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada soğukta üşümek konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, zararların günden güne artacağına, ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına inanılır.

Rüyada oğlunun üşüdüğünü görmek hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, hem de sevdiklerinin olacağına, tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok üşümek işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölen kişinin üşüdüğünü görmek dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına tabir olunur.

Rüyada ayak üşümek kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, yolculuğa çıkmaya alamet eder.

Rüyada birini üşüdüğünü görmek uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.