Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tilkiye taş atmak

Rüyada tilkiye taş atmak

Rüyada tilkiye taş atmak az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, daha sonra bu hobinin iş olarak benimseneceğine, kendine geleceğine, hatadan dolayı zarar edeceğine, bazı başka desteklere kavuşacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına inanılır.

Rüyada tilkiye taş atmak gördüyseniz:

  • Bir konuk sizi arıyor.

Rüyada tilkiye taş atmak kısmetinin açılacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, işlerinin yarıda kalacağına delalet eder.

Rüyada tilkiyi sevmek çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada tilki kovalamak hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine, darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine delalet eder.

Rüyada ormanda tilki görmek bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada tilki yavruları görmek eş, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine tabir olunur.

Rüyada tilkiye ateş etmek kolaylığa kavuşacağına, rahat edileceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına delalettir.

Rüyada tilki derisi görmek elinin darlaşacağına, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına ve çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına tabir olunur.

Rüyada evde tilki görmek güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına, verilecek bazı talimatlar doğrultusunda işin büyütüleceğine, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. TESEKKUR EDEREM COK SAG OLUN

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.