Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ters terlik giymek

Rüyada ters terlik giymek

Rüyada ters terlik giymek evine huzur ve bereketin geleceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, haneye nifak gireceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada ters terlik giymek gördüyseniz:

  • Olayların ya da gelişmelerin iyi tarafları da var.

Rüyada ters terlik giymek sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına delalet eder.

Rüyada terlikleri ters giymek yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada ters ceket giymek yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine işarettir.

Rüyada elbise ters giymek hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine alamet eder.

Rüyada elbiseyi ters giydiğini görmek yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve hayatına sakinliğin hâkim olacağına tabir olunur.

Rüyada gömleği ters giymek şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına rivayet eder.

Rüyada pantolonun ters giymek ününü ülke dışına taşıyacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine yorulur.

Rüyada çorabı ters giymek bir sebeple bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, uzun ömürlü bir kişi olunacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.