Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada tabanca bulmak

Rüyada tabanca bulmak

Rüyada tabanca bulmak çok iyi giden işlerin duracağına hatta iş yerinin iflas edeceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, özlem gidereceğine, yeni projelerin ve planların tutacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, kara ve yaslı günler geçireceğine, yurtdışından gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada tabanca bulmak gördüyseniz:

  • Evle ilgili konularda yenilik yapma olanağı bulabilirsiniz.

Rüyada tabanca bulmak sağlığın da bozulacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına rivayet eder.

Rüyada tabancayla kendini vurduğunu görmek ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına alamet etmektedir.

Rüyada tabancayla başından vurulduğunu görmek çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, işlerlik kazanıp insanla dolacağına delalet eder.

Rüyada su tabancası görmek bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine yorulur.

Rüyada elinde tabanca olduğunu görmek hikmetli ve asil insanlardan olacağına, sabrını zorlayacağına, haybeye para ve zaman harcayacağına, geleceğini de olumsuz yönde etkileyeceğine inanılır.

Rüyada tabanca ateş etmek çeşitleneceğine, gelirinin çoğalacağına, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, inancının eksileceğine işarettir.

Rüyada boş tabanca görmek çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, yeni bir şehre yerleşileceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına inanılır.

Rüyada tabancayla öldürmek mesleğindeki statüsünün de artacağına, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına, onu yalnız bırakmayacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments