Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada suya çakılmak

Rüyada suya çakılmak

Rüyada suya çakılmak iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, ele geçen fırsatların bir bir kaçırılacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, doğru kararların alınacağına, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işle ilgili inzivaya çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisi ile yalnız kalacağına, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, esenliğe kavuşulacağına, onu alkışlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada suya çakılmak gördüyseniz:

  • Yepyeni başlangıçların eşiğindesiniz.

Rüyada suya çakılmak bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine alamet eder.

Rüyada yere çakılmak çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, hayallerin ve umutların boşa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada kafa üstü çakılmak kara kara düşüneceğine ve kimselerle konuşmaz olacağına, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada asansörle yere çakılmak sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, hayırlı bir haber alınacağına, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yüksekten yere çakılmak akıllı adımlar atacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine inanılır.

Rüyada kuma çakılmak huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, sorunların üstüste geleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına inanılır.

Rüyada denize çakılmak çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, çok üst mevkilere geleceğine, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada mavi su hortumu görmek akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, sorunlarının son bulacağına, başarısının yükseleceğine, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments