Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sünnet görmek

Rüyada sünnet görmek

Rüyada sünnet görmek yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, talihinin ve kısmetinin açık olması sayesinde elinin bolluğa kavuşacağına, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına yorulur.

Rüyada sünnet gördüyseniz:

  • İş hayatınızla ilgili anlaşmalarınızda ya da geleceğinizi ilgilendiren konularda tecrübelerinizden faydalanarak daha iyi kararlar alabilirsiniz.

Rüyada çocuğunu sünnet olduğunu görmek işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına, her geçen gün daha ünlü olunacağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada başkasının sünnet düğünü görmek artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına alamet eder.

Rüyada sünnetli birini görmek kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada sünnet haberi almak ileride iş hayatında çok büyük avantaj sağlayacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, müreffeh bir yaşama sahip olacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sünnet merasimi görmek karşılıksız bırakmayacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, neşesinin, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine alamet eder.

Rüyada sünnet töreni görmek kendisine bir çiftlik evi alacağına, dertlerin bölüşüleceğine, harama göz dikmeyeceğine, alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada eşini sünnet olurken görmek ağız tadını, neşesini kaybedeceğine, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, merdiven atlayacağına, maddi güç sahibi olacağına ve böylece ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri de etkisiz hale getireceğine alamet eder.

Rüyada sünnet namazı kıldığını görmek işinin de hep yürüyeceğine, huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments