Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada su dere görmek

Rüyada su dere görmek

Rüyada su dere görmek ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, borç batağına düşeceğine, toplum içindeki saygınlığının artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, neşe ve sağlıkla geçeceğine, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, bir beladan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada su dere gördüyseniz:

  • Bir ilişki veya fiziksel bir değişiklik bir hamle yapmanızı ya da yaşam tarzınızda değişiklikleri körükleyebilir.

Rüyada dere suyunda yüzmek daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada su akan dere görmek doğru karar veremeyeceğine, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine inanılır.

Rüyada su dere görmek bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine, bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine işarettir.

Rüyada dereden akan su görmek tüm sıkıntıların bir anda başgöstereceğine ve çok üzücü ve neredeyse yıkım denebilecek olaylar ile karşılaşılacağına, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına delalet eder.

Rüyada çok su akan dere görmek alım gücünü yitireceğine, sorunlarının biteceğine ve sıkıntılarının bu sayede sona ereceğine, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke işaret eder.

Rüyada dereden su taşımak yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, birikim yapma fırsatı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada derede temiz su görmek sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada su deresi görmek hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments