Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevgilinin elini bırakmak

Rüyada sevgilinin elini bırakmak

Rüyada sevgilinin elini bırakmak mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, karşısında insanların düğme ilikleyecek konuma geleceğine, saygınlık kazanacağına, kadir kıymet bilen rüya sahibinin temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza, işinde profesyonel kimse olacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, itibarda meydana gelecek değişikliğe, üst üste birçok sorun yaşanacağına, büyük bir rahatsızlık ve endişe duyulacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgilinin elini bırakmak gördüyseniz:

  • Başkalarının görev veya sorumluluklarını almamaya özen göstermelisiniz.

Rüyada sevgilinin elini bırakmak sıkıntıların büyüyeceğine, endişe verici bir durumla karşılaşılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, zor bir durumun üstesinden gelineceğine rivayet eder.

Rüyada babanın elini bırakmak uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, isyan edeceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına ve çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada eli bırakmak çevresindekilere her zaman büyük yardımlarda bulunacağına, zayıflayacağına, ister istemez başının belaya gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada elini bırakmak hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin elini bırakmak yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, geçiminin güçleşeceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına yorulur.

Rüyada sevgiliyi bırakmak çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, rüya sahibinin etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada sevgilisini bırakmak sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin elinde silah görmek kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, aldığı borçları ödemekte çok büyük sıkıntılar çekeceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments