Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğini mavi gözlü görmek

Rüyada sevdiğini mavi gözlü görmek

Rüyada sevdiğini mavi gözlü görmek hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına ve yaşanan kötü gidişe bu sayede dur diyeceğine, başarı için fırsatların artacağına, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğini mavi gözlü gördüyseniz:

  • Diğerlerinin neler yaptığını incelemek yerine, kendi işlerinize zaman harcamanın faydasını görebilirsiniz.

Rüyada sevdiğini mavi gözlü görmek hastalıklarla boğuşmak zorunda kalacağına, sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, baht açıklığına ve şansın döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada mavi gözlü erkek bebek sevmek yeni iş kollarına girileceğine, kazancın artacağına, işlerin de hafifleyeceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine delalet eder.

Rüyada mavi gözlü bebek sevmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, nazara geleceğine, sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına alamet eder.

Rüyada başkasının gözünü mavi görmek rahat bir hayata sahip olunacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine delalet eder.

Rüyada beyaz renkli mavi gözlü kedi görmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına alamet eder.

Rüyada mavi göz kalemi görmek maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, manevi hayatınızdaki yükselmeye ve derinden gelen huzura, kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada mavi göz makyajı görmek kısmetsizlik yaşanmayacağına, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine, daha fazla dünya malı sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarışın mavi gözlü erkek bebek görmek yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments