Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğin erkeğin evine gitmek

Rüyada sevdiğin erkeğin evine gitmek

Rüyada sevdiğin erkeğin evine gitmek çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, kapanan kapıların açılacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, sıkıntılarının ve problemlerinin artacağına, çok zor günler yaşayacağına, elinde bulunan paranın boşa gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin evine gitmek gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi, duygularınızı veya niyetlerinizi paylaşabileceğiniz ortamlara girebilir, keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin erkeğin evine gitmek rekabet edebilme gücünün artacağına, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği erkeğin evine gitmek kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bebek sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin çocuğun evine gitmek karar verme yetkisine ve hakkına sahip olacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, yapacağı planların altüst olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin evine gitmek hanesinde bolluk ve bereket yaşanacağına, sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, refah içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin birinin evine gitmek geniş ve bol rızık elde edeceğine, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, iyilik ve hayır bulacağına yorulur.

Rüyada sevdiğinin evine gitmek kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine, elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, kazancın gittikçe azalacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiği insanın evine gitmek çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin insanın evine gitmek iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına, bu sayede işlerin günden güne açılacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına ve ferahlığa erileceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

3 yorumlar

  1. Rüyamda sevdiğim kişi ile sevgiliydik ve çok mutluyduk. Fakat arkadaşlarımızdan gizliyorduk. Okul çıkışı beni evime bırakmak istediğini söyledi fakat ben arkadaşlarımız anlar diye kabul etmedim. Ardından bir eve gittim. Evde annem, ananem ve gerçek hayatta kavga ettiğim bir kadın vardı. Ben kadın ile yine kavga ettim, etraf dağıldı. Ben de eşyalarımı alıp evden çıktım. Ardından sevdiğim kişi beni aldı ve onun evine gittik. Ev ona aitti. O gece onunla kaldım. Bana moral verdi. Ve aynı yatağa yattık, ben başımı onun omzuna koydum ve uyuduk. Çok güzel bir gece geçirmiştik, çok mutluyduk. Bunun anlamı nedir acaba?

  2. Sevdiğim çocuk İstanbul’da oturuyor ben Sakarya’da ben ailemle ve akrabalarımla İstanbul’a gezmeye gidiyorum Galata kulesinde kahvaltı ediyoruz sonra kadınlar İstanbul’da olan akrabamıza gidiyor bende hem Sakarya’da evi olan hem de İstanbul’da evi olan arkadaşımın evine gidiyorum sevdiğim çocuk bu arkadaşımın kuzeni ona gidince otomoatikman onu da görüyorum neyse yolda yürüyerek gidiyorum yanımda sevdiğim çocuğun kuzeni de var ama nasıl yanıma geldi bilmiyorum neyse evlerine gidiyoruz ben normalde tesettürlüyüm şalımı açıyorum başörtüsü takmak için ve o sırada beni sevdiğim çocuk öyle görüyor ve bir daha bakmıyor müsait olmadığım için sonra ben başörtüsü takıp yanlarına gidiyorum yengesi de var yanında bana hoşgeldin diyerek gülümsüyor ve şaşırıyor ben normalde İstanbul’a doktor için gidiyorum o da bunu biliyor kötü birşey yok demi hayırdır İstanbul’a geldin diyor bende yok yok gezmeye geldim diyorum ve yakın arkadaşımı soruyorum nerede diye yengesi ve o halasına gitti diyor bu arada sevdiğim çocukla yakın zamanda ilişkimizi kestik önceden arkadaştık ben daha arkadaş kalmak istemediğimi söyledim yoksa konuşmayalım daha dedim o da bitirdi ilişkiyi..

    • Rüyanız hayır olsun,
      Rüyanız huzura, morale ve başarıya işaret eder. Rüya alimlerine göre mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına; moral veren yakınları sayesinde bir rahatsızlıktan kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine; işinde başarılı olacağına, özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine yorulmalıdır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.