Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada seni tanımayan birini görmek

Rüyada seni tanımayan birini görmek

Rüyada seni tanımayan birini görmek eşler arasında bir soğukluk olacağına, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, sevdiği işi yapmak için bazı kişilerle ortaklık kuracağına, ticaretinin genişleyeceğine, çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına delalet eder.

Rüyada seni tanımayan birini gördüyseniz:

  • Canınızı sıkan kişilere direk olarak karşı çıkmanız da, pasif kalmaktan daha verimli olabilir.

Rüyada seni tanımayan birini görmek herkesin takdirini toplayacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevdiğini öğrenmek hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, onun da bu duruma içerlemesine, insanlara karşı güvenini kaybetmesine ve kendisini onlara kapatmasına neden olacağına, işinden geri kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kedinin seni tırmaladığını görmek eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına işarettir.

Rüyada arkadaşının seni öldürdüğünü görmek iş konusunda temiz bir sayfa açılacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyada köpeğin seni sevdiğini görmek geride bırakacağına, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine inanılır.

Rüyada seni istemeyen birini görmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin seni sevmediğini görmek bunu da herkese ilan edeceğine, dertlerine çare bulacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine, sıkıntıların artacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin seni aradığını görmek alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, bol kazançlı günler geçireceğine, verdiği sözleri tutacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments