Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada yemek yiyen birini görmek

Rüyada yemek yiyen birini görmek

Rüyada yemek yiyen birini görmek endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, onunla kardeşten daha yakın olacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına, işlerin atılacak adımlar sayesinde çok iyiye gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada yemek yiyen birini gördüyseniz:

  • Meslek hayatınız başta olmak üzere bütün ilişkilerinizde açıklığa yer vermeli, gizlilikten kaçınmalısınız.

Rüyada oruçlu iken dut yemek rızkının azalacağına, ticarette şansının düşeceğine, ümitlerinin son bulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada kayısı marmelatı yemek arzularına kavuşacağına, yüzüğü kaybetmesi ise dul kalacağına, evlilik yolunda engeller çıkacağına inanılır.

Rüyada lezzetli ekmek yemek sağlığının geri geleceğine, yapılan işlerin çok büyük sorunlar yaratmaya başlayacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine, geçim zorluğundan kurtulacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada soğanlı yemek işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, bu durumunda kısır bir döngüye dönüşeceğine, hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada düğünde baklava yemek hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, isteklerinize kavuşacağınıza, kazancının azalacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çekirdeksiz hurma yemek makamının ve itibarının yükseleceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızartılmış ekmek yemek atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada ceviz fıstık yemek işlerinin günden güne bozulacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.