Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada sevdiğin kişiyi görmek

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek kazancının günden güne artacağına, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, rüyada görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına, dünya hayatından yana da razı geleceğine, rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük bir yıkıma uğrayacağı bir döneme gireceğine ve bu dönemi atlattıktan çok uzun bir zaman sonra bile çok büyük üzüntüler yaşayacağına, her anlamda güçleneceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, kararlar alacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi gördüyseniz:

  • Birileriyle ortak iş kurmak ya da işinizde, o işi bilen kimselerden yardım almak gibi şeylerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişiyle yolculuğa çıkmak kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine alamet eder.

Rüyada sevdiği kişiye küsmek helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişiden hamile olduğunu görmek büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada sevdiği kişinin öldüğünü görmek doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, çevreye karşı itibarın artacağına, kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine tabir olunur.

Rüyada hep sevdiğin kişiyi görmek ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişiyi okulda görmek güzel davetler alacağına, doğruluğu bulacağına, böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin yandığını görmek kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, rüya sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kişiyle tartışmak kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments