Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada aynı kişiyi görmek

Rüyada aynı kişiyi görmek

Rüyada aynı kişiyi görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtuluşa erileceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, onu yalnız bırakmayacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, canla başla çalışacağına, çok sayıda borca gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada aynı kişiyi gördüyseniz:

  • Kendi hamlelerinize kendiniz karar veriyorsunuz.

Rüyada aynı kişi görmek yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, onlardan destek göreceğine ve hayır bulacağına delalet eder.

Rüyada iki kere aynı kişiyi görmek işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada sık sık aynı kişiyi görmek darda kalacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine, işsizin iş bulacağına, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine delalet eder.

Rüyada aynı kişiyi sürekli görmek parasal ferahlığa çıkılacağına, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, kendisini dünya hayatından soyutlayacağına, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine yorulur.

Rüyada bir kişinin aynısını görmek rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, yokluğun biteceğine, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına inanılır.

Rüyada sürekli aynı kişileri görmek çözüm bulmak için fikir danışacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, üzüleceğine, büyük bir hastalıktan dönüleceğine rivayet eder.

Rüyada üst üste aynı kişiyi görmek dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına rivayet eder.

Rüyada aynı kişiyle tekrar evlendiğini görmek sevinç gözyaşları döküleceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, eğlenceli günlere kavuşacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments