Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada şeftali reçeli yemek

Rüyada şeftali reçeli yemek

Rüyada şeftali reçeli yemek ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına ve uzun yıllardan beri kurduğu hayallerin yakın bir zamanda gerçekleşeceğine, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, sorunlar altında ezileceğine delalet eder.

Rüyada şeftali reçeli yemek gördüyseniz:

  • Yeni şeylerin veya diyalogların peşinden gidebilirsiniz.

Rüyada şeftali reçeli yemek arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına yorulur.

Rüyada şeftali reçeli görmek insanların takdirini kazanacağına, büyük sıkıntıların ortaya çıkacağına, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına delalet eder.

Rüyada ahududu reçeli yemek işveren koltuğunda oturacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, çok büyük üzüntü duyacağına delalettir.

Rüyada kızılcık reçeli yemek ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine yorulur.

Rüyada çilek reçeli yemek hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına tabir olunur.

Rüyada nar reçeli yemek sağlığa ve ağız tadına kavuşacağına, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına inanılır.

Rüyada hurma reçeli yemek eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada çilekli reçel yemek iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.