Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada saçlı görmek

Rüyada saçlı görmek

Rüyada saçlı görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, çok rahat edeceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına işarettir.

Rüyada saçlı gördüyseniz:

  • Bazı detaylar veya olaylar sizin uzmanlığınıza ihtiyaç olmadan da yerli yerine oturabilir.

Rüyada saçının kirli olduğunu görmek iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, atılan adımların çok iyi bir gelecek sağlayacağına, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Rüyada ak saçlı adam görmek sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, geçim sıkıntısı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçlarını boyattığını görmek eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine yorulur.

Rüyada yerlerde saç görmek yanlış yatırımlar yapacağına, hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine, yeniliğin kendisine iyi geleceğine yorulur.

Rüyada ağzında saç olduğunu görmek gülen yüzünün solacağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, hikmetli ve asil insanlardan olacağına, insanlara yol göstereceğine delalettir.

Rüyada kısa saçlı olduğunu görmek kişinin kendisinden yaşça büyük, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine alamet eder.

Rüyada saçların uzadığını görmek zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, işlerinin günden güne bozulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kapalı birinin saçını görmek nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uzun süre cesaretini toplayamayacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.