Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada pişmiş balık tutmak

Rüyada pişmiş balık tutmak

Rüyada pişmiş balık tutmak hayırlı bir yuva kurulacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına yorulur.

Rüyada pişmiş balık tutmak gördüyseniz:

  • Çekingen ya da kararsız davranırsanız bazı kayıplara uğrayabilirsiniz.

Rüyada pişmiş balık tutmak hayatın belli bir düzene oturacağına, büyük bir proje için kurulacak bir ortaklık kurulacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine ve doğru yoldan sapacağına yorulmaktadır.

Rüyada pişmiş balık satmak ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, dayanışmanın ve düzenin artacağına, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına inanılır.

Rüyada pişmiş balık eti görmek iyileşme göstereceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, yüzünün güleceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, sütü az olan ve sütü olmayan bir ineği sağmaya çalıştığınızı görmeniz ise, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına alamet eder.

Rüyada pişmiş balık dağıtmak sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, gam ve kasavetin de uçup gideceğine, sorunlarının günden güne artacağına yorulur.

Rüyada pişmiş balık eti yemek yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine ve strese girmesine neden olacağına, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine işarettir.

Rüyada pişmiş balık temizlemek iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına, uzun zaman boyunca bu durumla uğraştıktan sonra çok zor bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada pişmemiş balık görmek bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, bu kişilerden alacağı olumsuz yanıt yüzünden işlerinin daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine, bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada pişmiş yılan balığı görmek kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments