Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada perde satın almak

Rüyada perde satın almak

Rüyada perde satın almak insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, güzel davetler alacağına, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, tatsızlıkların aşılacağına yorulur.

Rüyada perde satın almak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin kötü niyetli tavırlarına rağmen, siz sesinizi yükseltmeden konuşmaya devam etmelisiniz.

Rüyada perde satın almak bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına yorulur.

Rüyada beyaz perde satın almak üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, zorluğa düşeceğine, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına tabir olunur.

Rüyada tül perde satın almak kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine yorulur.

Rüyada halı perde görmek yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına delalet eder.

Rüyada perdeyi aralamak birikim yapma fırsatı elde edeceğine, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, sağlanan başarı sayesinde yeni iş teklifleri ve yüksek miktarda para kazanılacağına delalettir.

Rüyada açık perde görmek içine düştüğü yokluktan ve sıkıntıdan kurtulacağına, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada güneşlik perde görmek iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Rüyada gözlerine perde inmek zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments