Rüyada patates vermek

Rüyada patates vermek kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, keyfinin ve ağız tadının kaçacağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, başarılarının sürekli olacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Rüyada patates vermek gördüyseniz:

  • Bırakın başkaları siz müdahale etmeden gerekeni yapsın.

Rüyada patatesli gözleme yemek kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına, ticaretinin genişleyeceğine, kazancının çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada yanık patates kızartması görmek rızkını kazanırken zorlanmayacağına, ferahlayacağına, hafifleyeceğine, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına ve ileride de en yetkili makamlara geleceğine yorulur.

Rüyada sarı patates görmek husumetlerin başgöstereceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına delalettir.

Rüyada çiğ patates yediğini görmek mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına tabir olunur.

Rüyada haşlanan patates görmek düşlediği evliliğin gecikeceğine, özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada patatesli pide yemek yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, ömrünün uzun olacağına ve rüya sahibinin hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine, düşülmüş olan zor bir durumdan çok rahat bir şekilde çıkılacağına delalettir.

Rüyada patates ezmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kendisini kurtarmak için bir yol deneyeceğine, daha kolay bir hayata kavuşacağına, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada kurtlu patates görmek borç ödemeye, bebek sahibi olunacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top