Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada para çek görmek

Rüyada para çek görmek

Rüyada para çek görmek hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine, büyük ses getirecek işlere girileceğine, büyük bir yükten kurtulacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, yüzünün güleceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, o şekilde bir çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada para çek gördüyseniz:

  • Unutmayın ki kimseyi yapmak istemediği işler için zorlamamalısınız.

Rüyada para çek görmek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, üzüleceğine ve borçlanacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına delalettir.

Rüyada para sıkıntısı çektiğini görmek büyük maddi kayıp verileceğine, rüya sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına, hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine işaret eder.

Rüyada bankamatikten para çektiğini görmek moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sıkıntıların azalacağına alamet eder.

Rüyada başka birinin diş çektirdiğini görmek aile hayatı içinde mutlu olunacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının fotoğraf çektiğini görmek sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına, dünya hayatında huzurlu olmaya, atacağı doğru adımlar ve yapacağı akıllıca hamleler sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşla fotoğraf çektirmek bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine, maddi olanakların kötüleşeceğine, uzun zamandan beri sürdürülen hayallerin kaybedileceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada ön diş çektirmek disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına, insan ya da hayvan demeden, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine delalettir.

Rüyada eşinin acı çektiğini görmek maddi açıdan sıkışık bir dönem geçirileceğine, bu durumun hem kişinin kendisini hem etrafındaki insanları çok kötü etkileyeceğine, moral olarak çok büyük bir kayba uğranacağına, insanların saygısının kazanılacağına, ödeme güçlü çekeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments