Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ormanda at görmek

Rüyada ormanda at görmek

Rüyada ormanda at görmek terfi alacağına, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, büyük adımlar atılacak bir çalışmanın yepyeni kapılar açacağına, elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ormanda at gördüyseniz:

  • Baskı altında hissedebilirsiniz.

Rüyada ormanda atla gezmek yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, zarar edeceği bir döneme gireceğine, karanlığın biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada ormanda at görmek işlerinin iyi gideceğine, ancak yılmayacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada orman ve nehir görmek yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, yapılan işten yarar yerine zarar görüleceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, büyük başarılara imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güzel bir orman görmek ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına inanılır.

Rüyada ormanda şelale görmek yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, sözünün ise herkes tarafından dinleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada orman yangını söndürmek sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, zor zamanların geride kalacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, çok büyük bir şok yaşayacağına, tüm hayatının durma noktasına geleceğine, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine yorulur.

Rüyada ormanda çadır kurmak hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, hedeflerine kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada gece orman görmek neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine ve hayata yeni bir başlangıç yapacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hema

Gece ormana gitmisdik sevgilimle.orman soyukdu.ve atlar vardi ormanda

Mu mu

inek den süt sağdığımı gördüm koyunlar keçiler vardı yeşillik ler vardı ineğim at gibi davranmaya başladı ve süt vermedi