Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada okunup üflenmek

Rüyada okunup üflenmek

Rüyada okunup üflenmek endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, sahip olduğu işteki başarılarının kendisinde gurur ve özgüven duygularını yenileyeceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, imkânsızı başaracağına, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine ve sonunda da içindeki şeytana yenilerek, Allah katında günahkâr sayılacağı işleri hiç çekinmeden yapmaya başlayacağına, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, tartışmaların sona ereceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada okunup üflenmek gördüyseniz:

  • İyi fikirlerin karlı girişimlere dönüşebileceği zamanlar.

Rüyada oğlunun namaz kıldığını görmek bir sebeple attığı her adımda ve girdiği her çalışmada çok dikkat etmesi gerektiğine, çok uzunca bir süre boyunca büyük ve sorunlu zamanlar geçireceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, umutların biteceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada okuma yazma öğrenmek eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, eğlenceli günler geçireceğine, elde bulunan bazı taşınmazların elden çıkartılacağına rivayet eder.

Rüyada ezan okuyan imam görmek hayallerinin ardına düşerek, onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine ve epey yorulacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına, işlerinde çok iyi bir noktaya geldiği bir dönemde düşmanlık yapan bir kişi tarafından zarar verilmek isteneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada altın ok görmek çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, uzun bir ömre sahip olunacağına, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile yapılacak bir işte çok iyi bir karar verileceğine inanılır.

Rüyada ölmüş olan oğlunu görmek uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada bakara suresinin okunduğunu görmek kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine, yeni projelere atılacağına işaret eder.

Rüyada kuran okunan ev görmek çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, kazancın helal şekilde artırılacağına, ayıplanacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine delalet eder.

Rüyada okunmuş su görmek rüya sahibine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments