Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada noel ağacı görmek

Rüyada noel ağacı görmek

Rüyada noel ağacı görmek çalışmalarının beğenileceğine, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına, onların önüne geçeceğine, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına işaret eder.

Rüyada noel ağacı gördüyseniz:

  • Size engel olan kişi ya da durumların ortadan kalktıklarını görebileceksiniz.

Rüyada ceviz ağacının altında ceviz toplamak çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, kendisiyle de gururlanacağına, kişinin iyi niyetinin su istimal edildiğini düşünerek kendini çok mutsuz hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağaç kökünden sökmek sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, ne yapılırsa yapılsın işin başında durulmadığı için bir türlü sonuç vermeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, özellikle de geleceğe dair umutların ve hayallerin söneceğine işaret eder.

Rüyada ağaç taşlamak kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, onun sayesinde hayatının bir anda güzelleşeceğine, işlerini çok iyi yerlere getireceğine delalettir.

Rüyada kafada ağaç görmek zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, onu dinleyeceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına yorulur.

Rüyada ağaçtan armut düşürmek sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine, çekemeyenlerin de çoğalacağına yorulur.

Rüyada ıhlamur ağacı görmek ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine alamet eder.

Rüyada incir ağacının altında oturmak tutulan yolun isabetli olacağına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine ve rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına, psikolojik olarak düzeleceğine alamet eder.

Rüyada ceviz ağacında ceviz görmek yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına ve böylece istediği gibi yaşayıp kafasını dinginleştireceğine, işlerinin bereket getirip, yeni kazanç kapılarının açılmasına vesile olacağına, kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments