Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada nedime görmek

Rüyada nedime görmek

Rüyada nedime görmek hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, hayatının çok daha kolay hale geleceğine, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine, kazancını arttıracağına, elinde bulunan imkânları doğru bir şekilde kullanacağına ve yaptığı çalışmalar ile adından söz ettireceğine işarettir.

Rüyada nedime gördüyseniz:

  • Sınırlarınızı genişletmek, yeni yerler keşfetmek ya da mevcut olayları farklı bir formata sokmak isteyebilirsiniz.

Rüyada nedime olduğunu görmek yolunun açılacağına, korkularını yeneceğine, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına yorulur.

Rüyada nedime olmak rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada nedimeler görmek kişinin zorlukların üstesinden geleceğine, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada nedime görmek yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments