Rüyada mezarlık ve ruh görmek

Rüyada mezarlık ve ruh görmek edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, ev içinde de gelirin artması sonucunda mutluluk rüzgarları eseceğine, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, anne babayla ters düşüleceğine, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, çok büyük bir sorun olmadığı için seven kişileri üzmemek gerektiğine ve beslenmeye dikkat edilmesi sayesinde rahatsızlığın nüksetmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada mezarlık ve ruh gördüyseniz:

  • Artan talepler bunaltıcı olabilir.

Rüyada mezarda ruh görmek yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, sorunlu bir şekilde başlayan işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada mezarlıktan ruh çıktığını görmek dileklerinin gerçekleşeceğine, gerginliğin biteceğine, herhangi bir sorun ile karşılaşmayacağına ve huzurlu ve refah içinde bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada mezarlık ve ruh görmek bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına işaret etmektedir.

Rüyada mezarlıkta ruh görmek yeni bir eve taşınacağına, bu ev sayesinde kendisini daha iyi hissedeceğine, yeni işlere atılma fırsatı elde edeceğine, kötü bir duruma düşüleceğine delalettir.

Rüyada mezar ve ruh görmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, namaz kılacağına, sevap işlemek için uğraşacağına, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ruhlar alemini görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin ruhuyla konuşmak haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine işarettir.

Rüyada ölmüş insanın ruhunu görmek pek çok kişinin size imrenerek bakacağına, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nurcan

Rüyamda mezarliktayım ve birden bir kişi gelip toprağın içine giriyor ve yok oluyor dikkatle baktığımda girdiği yerin mezar olduğunu görüyorum

Murat

Selamin aleyküm. Bugün rüyamda bir zat ile kendimi mezarlıkta otururken gördüm bana ahiret için hazırlık yapıp yapmadığımı sordu günahlarımı sordu söyledim o arada sıra halinde önümüzde duran mezardan ruhlar doğrulur gibi kafasını kaldırıp bunları söylediklerinden tam emin değilim ama es-salatu hayrın mine’n nevm demiş olabilir. Böyle birşey söyleyip tekrar kafalarını indirdiler. Sonrasinda kndimi mezarın içinde buldum küçük bir oda gibi ayak ucunda pencere var gibydi snra camide namaz kiliyodum

elif

rüyamda sınav dan çıkıp bi mezalığa giriyorum bi kalabalık dualar ediliyor bende oturdum duamı ediyordum daha sonra bi çığlık kaçışmaya başlıyoruz mezarlığın kapısına doğru tabi ruhlar kapıyı kapatmaya çalışıyorlar tek bi ruh kapıyı kapatacaktı kı ben aradan çıkıyorum dışarı sonra korkuyla uyandım..

Scroll to Top