Rüyada mezarlığa girmemek

Rüyada mezarlığa girmemek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, aile içinde kişinin hayat tarzı yüzünden kavgalar çıkacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, özellikle küçük iş yerleri açma düşüncesinde olanlar için işlerin kısa sürede büyüme göstereceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, daha rahat bir nefes alacağına rivayet eder.

Rüyada mezarlığa girmemek gördüyseniz:

  • Bazı tanıdıklarınız sizin için bazı konuları halletmeye gönüllü olabilirler veya sizin yerinize bazı işleri yapabilirler.

Rüyada annenin öldüğünü ve mezarını görmek zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, borçlarının artacağına inanılır.

Rüyada mevlana mezarı görmek kısmetin ve şansın açılacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada hıristiyan mezar taşı görmek etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, zenginliğe, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına inanılır.

Rüyada mezarlıkta yürürken görmek gayrimenkul işine girileceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına işarettir.

Rüyada mezar kaybetmek bir sebeple uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine ve bu sayede etrafındaki insanlardan çok büyük takdir toplayacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine yorulur.

Rüyada eşinin mezar taşını görmek özel hayatının da yolunda gideceğine, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına tabir olunur.

Rüyada mezarın üstünde köpek görmek maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara Allah’ın izni ile şifa bulunacağına, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştireceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına inanılır.

Rüyada kapalı mezar görmek dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, rüyayı gören kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top