Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada lila elbise giymek

Rüyada lila elbise giymek

Rüyada lila elbise giymek enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine, ona yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine inanılır.

Rüyada lila elbise giymek gördüyseniz:

  • Kısaca geri çevirmek yerine, biraz zaman isteyip üzerinde düşünmenizde fayda var.

Rüyada koyu kırmızı elbise giymek kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına, elinde bulunan malı ve mülkü kendisini rahatlatmak için kısa bir zaman içinde harcayacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine tabir olunur.

Rüyada mavi ipek elbise giymek işlerinin düzene gireceğine, sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı kına elbisesi giymek fenalıkta bulunmaya, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine delalettir.

Rüyada taşlı beyaz elbise giymek daha rahat para kazanacağına, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına alamet eder.

Rüyada yeşil ameliyat elbisesi giymek zenginliğe kavuşulacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, uzun soluklu bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkeğin kadın elbisesi giydiğini görmek yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, kırgınların barışacağına, kazancın daha da arttırılacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına inanılır.

Rüyada yeşilli beyazlı elbise giymek ünleneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine ve uzunca bir süre yalnız kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada elbise giydirmek olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine, rüya sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, rızkından olacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments