Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kulakta kurtçuk görmek

Rüyada kulakta kurtçuk görmek

Rüyada kulakta kurtçuk görmek rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, bundan sonra her şeyin daha iyi olacağına, kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, rızık elde edeceğine, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına alamet eder.

Rüyada kulakta kurtçuk gördüyseniz:

  • Aşk hayatında bazı üzücü olaylar yaşayabilirsiniz.İstemediğiniz çekişmeler olabilir.

Rüyada kulakta kurt görmek sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına delalettir.

Rüyada kulakta kurtçuk görmek kendisini çok daha iyi hissedeceğine ve büyük mutluluklar yaşayacağına, geçmişi arkada bırakarak önüne bakacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada kulak kesilmek çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kulağı çekmek isyan etmesine, ağlamasına ya da dövünmesine neden olacak büyük ve çözümsüz problemler yaşamayacağına, bir ortaklık kurulacağına, çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kulaklıkla müzik dinlemek aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına, elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, dünya malına kavuşulacağına, işlerin açılacağına, kişinin hayırlı yollara gireceğine delalet eder.

Rüyada kulak kopması görmek gönlünce harcama yapmasına, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, iş hayatında neredeyse iflasın eşiğine geleceğine inanılır.

Rüyada kulak şiştiğini görmek hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin kulağını görmek yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments