Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada komşuya süt vermek

Rüyada komşuya süt vermek

Rüyada komşuya süt vermek gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, hasretliklerin bir araya geleceğine, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada komşuya süt vermek gördüyseniz:

  • Dost çevrenizle bir arada bulunabilir, yalnızsanız karşı cinsten çekici kimselerle tanışabilirsiniz.

Rüyada komşuya süt vermek kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, kişinin yüzünün güleceğine, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada komşusuna süt vermek eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine yorulmaktadır.

Rüyada komşudan süt almak elde edilen nasibin artacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden rüya sahibinin büyük tecrübeler kazanacağına, sorunlu bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada komşuya misafirliğe gitmek yapılan hataların ve düşülen kötü durumların düzeltileceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine alamet eder.

Rüyada komşuya tuz vermek evinde bereketin eksik olmayacağına ve evlatlarından hürmet göreceğine, huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, hak yolundan uzaklaşacağına inancını kaybedip, kulluk görevini ihmale edeceğine alamet eder.

Rüyada komşular görmek sorunların hallolacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına yorulur.

Rüyada komşuya et vermek daha fazla kazanç getireceğine, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, kişinin her türlü zenginliğine delalet eder.

Rüyada komşuyla yatmak hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, eğlenceye ve alışverişe bol vakit ve bütçe ayırabileceğine, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.