Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada komşudan hamur almak

Rüyada komşudan hamur almak

Rüyada komşudan hamur almak ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, işlerinin yolunda gideceğine, ticaret ehli olacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine, esenliğe kavuşacağına, hafifleyeceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına alamet eder.

Rüyada komşudan hamur almak gördüyseniz:

  • Küçük gayretlerle büyük şeyler kazanabilirsiniz.

Rüyada komşudan hamur almak çok zor günler yaşayacağına, rüya sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına, sağlığının yerinde olacağına inanılır.

Rüyada hamur pazısı görmek ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, varolan borçların ödeneceğine, işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının çoğalacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine işarettir.

Rüyada ölen birinin hamur yoğurduğunu görmek işlerin çok iyi bir duruma getirileceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, rahat bir iş hayatının başlayacağına, büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada hamur açanı görmek çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, sohbetinin bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hamur kesmek hayırlı bir kısmetle tanışacağına, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına inanılır.

Rüyada hamurla börek yapmak aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, şükrederek yaşayacağına, büyük bir borcun altına gireceğine alamet eder.

Rüyada un ve hamur görmek şifa bulacağına, hayatının istediği gibi yürüyeceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine ve hedeflerini tutturmayı başaracağına, böylece hayatından memnun olacağına yorulur.

Rüyada hamur açmaya çalışmak varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, yeni iş alımı konusunda sıkıntılar yaşayacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.