Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kırık kulaklık görmek

Rüyada kırık kulaklık görmek

Rüyada kırık kulaklık görmek kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, kendini toparlayamayacağına, çalıştığına değeceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırık kulaklık gördüyseniz:

  • Aşırı tepkilerden kaçının.

Rüyada kırık kulaklık görmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, şansın çalışmaya başlayacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada kulağına bir şey söylemek maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, neşenin yerine geleceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, maddi açıdan çok huzurlu bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada sağ kulağa küpe takmak gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, aile hayatında huzuru yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kulak ameliyatı olmak sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine rivayet eder.

Rüyada kulağında yara görmek malının, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, ailesini de maddi olarak rahat ettireceğine, aile içinden birinin gurbete çıkmasına işaret etmektedir.

Rüyada eşinin kulağında küpe görmek tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, garanti olacak makama oturacağına, hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine delalettir.

Rüyada kulak kılı kesmek dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, verilen bir karar doğrultusunda hareket edilmemesinden ötürü çok büyük bir zarara uğranacağına ve rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kulağı kıllı görmek yeni işler peşinde koşulacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine ve büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments