Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendinin aldatıldığını görmek

Rüyada kendinin aldatıldığını görmek

Rüyada kendinin aldatıldığını görmek keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, hiç tatmadığı heyecanları tadacağına ve bilmediği duyguları öğreneceğine, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine ve çok büyük maddi zararlara uğranacağına, hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada kendinin aldatıldığını gördüyseniz:

  • İyi bir girişimci olarak görünebilirsiniz.

Rüyada kol altı kılı görmek dost ya da akrabalarından yardım alacağına, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına yorulur.

Rüyada boy abdest aldığını görmek çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi aldattığını görmek alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, hayatın tadına varacağına, kişinin güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini de koruyacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşinden para aldığını görmek bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına işarettir.

Rüyada tek taş yüzük aldığını görmek ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına tabir olunur.

Rüyada kocanı aldattığını görmek karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, birbirini çok seven kişilerin çıkacak dedikodular yüzünden ayrılacağına, anlayışlı bir kişi ile tanışacağına yorulur.

Rüyada bebek aldırmayı düşünmek böylece çok büyük başarılar kazanacağına, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, büyük zararlardan kurtulacağına delalettir.

Rüyada koltuk altı kıllı bebek görmek çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına, verilen sözlerin tutulacağına, borçların kısa süre içinde ödeneceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments