Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini öldü görmek

Rüyada kendini öldü görmek

Rüyada kendini öldü görmek dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, özlemlerini bitireceğine, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, başarıya ulaşacağına işaret eder.

Rüyada kendini öldü gördüyseniz:

  • Aşırı harcama yapmaya eğilimlisiniz.

Rüyada akvaryum balığının öldüğünü görmek gümüş ise Allah yolunda hayırlı işler yapılacağına, bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine ve bu uğurda koşmaktan bir an olsun yorulmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada baba öldürmek refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına, kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına rivayet eder.

Rüyada babanın öldüğünün haberini almak sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin öldüğünü ve tekrar dirildiğini görmek hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, büyük paralar kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada inek öldürmek iş hayatında terfi alınacağına, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, bazı sorunların başgöstereceğine, sevilen bir arkadaşla aranın açılacağına alamet eder.

Rüyada ikiz bebeklerden birinin öldüğünü görmek kolaylığa kavuşacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, yeni yeni fırsatlara sahip olunacağına delalettir.

Rüyada bir arkadaşını öldürdüğünü görmek oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, çok iyi bir kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nişanlısının öldüğünü duymak sorunların kısa süre içinde biteceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, ortalık durulduktan sonra bir adım atılacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments